ISO-9001

התייעלות אנרגטית

התייעלות אנרגטית
התייעלות אנרגטית בעזרת מילניום מיזוג אוויר

התייעלות אנרגטית זהו כינוי כללי להפחתה של צריכת האנרגיה של המערכות השונות הן על ידי שיפור וייעול של הצריכה הקיימת, והן על ידי הגברת הניצול של המשאבים שלא נוצלו באופן מקסימלי וזאת תוך שמירה על תפקוד תקין ותפוקה מרבית.

הוצאות האנרגיה במפעלים הינם משאב כלכלי, ניהולי ותחזוקתי הולך וגדל אשר מכביד על תפקודו השוטף של הארגון וגוזל ממנו כסף רב . בתכנון נכון אפשר לייעל את החיסכון באנרגיה להשקעות בקווי יצור , תכניות פיתוח , שיפור תנאי העסקה וכו'

חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ מבצעת פרויקטים בתחום חיסכון באנרגיה לרבות שימוש באנרגיה סביבתית, ביצוע סקר היתכנות , איתור פרויקטים, תכנון ,ביצוע ושדרוג מערכות קימות.

חשוב לציין שאנו דוגלים בשלב הראשון למצות את החיסכון האנרגטי מהמערכות \ תשתיות הקימות ורק וכאשר הדבר הכרחי ומבטיח חיסכון אנרגיה משמעותי נמליץ על רכישת מערכות חדשות

חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ מזמינה אתכם להתייעל אנרגטית, לחסוך בהוצאות החשמל וליהנות ממשאבים זמינים לקידום העסק והגדלת הרווחים.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להציע גם לכם פתרונות מתקדמים לחיסכון באנרגיה.

התייעלות אנרגטית

מידע נוסף בנושא

חברות התייעלות אנרגטית

חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מספקת פתרונות רבים לצורך התייעלות אנרגטית.

התייעלות אנרגטית הוא כינוי להקטנת צריכת האנרגיה הנדרשת להפעלת מוצרים חשמליים, תאורה מלאכותית ודברים נוספים. בעשור האחרון קיימת מגמה עולמית לביצוע פעולות להשגת התייעלות אנרגטית ובמדינת ישראל קיימת החלטת ממשלה שתכליתה היא נקיטת צעדים להתייעלות אנרגטית לשם צמצום צריכת החשמל.

 

דרכים להתייעלות אנרגטית

התייעלות אנרגטית יכולה להתבצע במספר אופנים ומובילה בדרך כלל גם להתייעלות כלכלית מאחר ולרוב צריכת החשמל יורדת בהתאם. קיימות מספר אפשרויות לייעול צריכת האנרגיה:

  • מיחזור – חום נפלט כתוצר לוואי של עבודת מכונות. אפשר לנצל את פעילות המכונות בכדי לחמם מים ובכך לאפשר התייעלות ברכישת חומרים אנרגטיים כגון דלק, סולר וגז ולאפשר את הורדת צריכת האנרגיה במפעל.
  • ציפוי שמשות – באמצעות ציפוי השמשות לצורך סינון קרינת השמש ניתן להפחית את הצורך במיזוג המבנה לכדי 50% מהצריכה הרגילה. החיסרון הוא שרוב הציפויים הלל מסננים גם את האור של השמש ולא רק את הקרינה האינפרא-אדומה שלה, ובמצבים מסוימים גוררת הדלקת אור מלאכותי ובכך בעצם אין שיפור בצריכת האנרגיה.
  • שדרוג מכונות – מכונות רבות מבזבזות אנרגיה באופן בלתי מבוקר. בדיקה פשוטה לרוב יכולה לגרום להתייעלות וחיסכון באנרגיה.
  • בידוד תרמי – מאפשר למערכות החימום והמיזוג להשתמש בפחות אנרגיית חימום או קירור להשגת תנאי הפנים המבוקשים.
  • הסטת עומסים – עלויות החשמל אינן קבועות ומשתנות על פי שעות היום. צריכת החשמל היא הזולה ביותר בשעות הלילה. ניתן להעביר חלק מהעבודות משעות הצהריים לשעות הלילה.
  • ניהול נכון של תהליכי קירור מים בצי'לרים.
  • שימוש באנרגיית הסביבה לצורך קירור או חימום.חב' מילניום מבצעת חסכון אנרגטי בייעול תהליכי קירור, ממתן דגש לשימוש בטמפ' הסביבה. החיסכון הגדול נמצא בשימוש נתון של מע' מיזוג אוויר ושרות טוב למערכות הקיימות.

קיימות הרבה חברות דרכן ניתן לבצע התייעלות אנרגטית. מומלץ כמובן לבחור בחברות עם ניסיון מוכח ומגוון, אשר הביאו להתייעלות אנרגטית תוך ניצול המשאבים הקיימים תחילה.

 

במי ניתן לבחור לצורך ביצוע התייעלות אנרגטית

חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מספקת פתרונות להתייעלות אנרגטית. חברתנו דוגלת במיצוי החיסכון האנרגטי מהתשתיות הקיימות ורכישת מערכות חדשות כאשר ניתן יהיה להגיע לחיסכון אנרגיה משמעותי.

התייעלות אנרגטית הפכה להיות הכרח ועל כן אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מניסיונו רב השנים ולחסוך בעלויות האנרגיה עוד היום. צרו קשר עוד היום.

חברת התייעלות אנרגטית

חשיבותה של התייעלות אנרגטית היא רבה, כאשר היא מסייעת רבות בחסכון באנרגיה – תוך צמצום בזיהום האוויר כמו גם בפליטות גזי חממה. אין ספק, להתייעלות האנרגטית יתרונות רבים, ואין זו הפתעה מדוע ארגונים רבים מבקשים גם כן ליישם זאת בהתנהלות השגרתית שלהם. לפרטים נוספים על נושא זה, יש לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו, שהוקמה בשנת 1998, היא אחת המובילות בארץ בתחום הקירור ומיזוג האוויר לתעשיות השונות.

 

התייעלות אנרגטית – פתרון מומלץ לשמירה על איכות הסביבה

השנים האחרונות הביאו עמן בשורה של ממש בתחום איכות הסביבה. בין אם מדובר בצמצום פליטת גזים רעילים ובין אם מדובר בפעולות משמעותיות אחרות – כיום, ישנן דרכים שונות לבצע זאת. התייעלות אנרגטית, למשל, היא דוגמא בולטת – כאשר ארגונים ומפעלים שונים פונים לפתרון זה.

כאשר אנו מדברים על התייעלות אנרגטית, הכוונה היא ליכולת לבצע את אותה הפעולה – תוך שימוש באנרגיה פחותה. מדובר בחלק מההתחייבות של מדינת ישראל, לאורכה יש לעמוד ביעד הלאומי ולצמצם ככל האפשר בצריכת החשמל וכן הלאה.

כדי שתוכלו גם אתם לייעל את הארגון שלכם מבחינת אנרגיה, רצוי לבחון את מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם – כאשר החלפת צ'ילרים וקידום התקנתם היא מומלצת ביותר. כמו כן, ניתן להסתייע בהסטת עומסים, מערכות שליטה מרחוק ועוד. בזכות כל אלו, ניתן יהיה לשמר אנרגיה, להתייעל מבחינה אנרגטית ולהביא לכדי עולם נקי וירוק הרבה יותר.

 

חברת התייעלות אנרגטית שעומדת בתקנים המחמירים ביותר

החל מחסכון מרשים בעלויות התפעול, שמירה על איכות הסביבה ועד התאמה מדויקת לרגולציה הקיימת – ההתייעלות האנרגטית מחזיקה ביתרונות רבים. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מיתרונות אלו, יש לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו מציעה פתרונות מתקדמים בתחום מערכות מיזוג האוויר, כמו גם מתכננת ומתקינה מערכות יניקה וסינון. כמו כן, צוות עובדי החברה מציעים שירות מקצועי וחסר פשרות, העומד בתקנים המחמירים ביותר בתחום.

התייעלות אנרגטית בתעשייה

משמעותה של התייעלות אנרגטית בתעשייה היא, ראשית, שמירה על איכות הסביבה עקב הקטנת צריכת האנרגיה. שנית, משמעות הדבר היא חסכון רב בהוצאות ובעלויות הנדרשות בצריכת האנרגיה. לקבלת פרטים נוספים על תחום זה, ניתן לפנות אל חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו מציעה פתרונות חדשניים בתחום המיזוג והקירור, שחרור ופינוי עשן וסינון האוויר. כמו כן, בין קהל לקוחותיה ניתן למנות ארגונים שונים מתעשיית המזון, הרפואה, התקשורת וההייטק.

 

שירותי ייעוץ ותכנון בתחום התייעלות אנרגטית בתעשייה  

אכן, ישראל נחשבת כמעצמה בענפי התעשייה השונים – בין אם בתחום הימי, ההנדסי, המזון וכן הלאה. עם זאת, הצורך להמשיך ולהתקדם בתחומים אלו דורש עבודה מאומצת – כולל במפעלים ברחבי הארץ. במקביל, ובכדי לאפשר עבודה יעילה, בטוחה וירוקה ככל הניתן, יש להקפיד על ההיבט הבא: התייעלות אנרגטית בתעשייה.

מה נדרש מארגונים ומפעלים המבקשים להתייעל מבחינה אנרגטית? לצד אימוץ תקנים להתנהלות נכונה ומדידה של צריכת האנרגיה, יש לבצע שינוי טכנולוגי והתנהגותי מהותי. כלומר, החל מרשויות מקומיות, מפעלים, עסקים בענף המזון ועד שלל חללים אחרים, יש למצות את הפוטנציאל – ולהתאים את הפתרונות המתקדמים ביותר.

כדי להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברה מקצועית; חברה המעניקה שירותי ייעוץ ותכנון בתחום ההתייעלות האנרגטית. מדובר במענה מקיף, יסודי וחשוב מאין כמוהו – בזכותו תוכלו לשמור כראוי על איכות הסביבה, ואף לחסוך כספים רבים.

 

חברת התייעלות אנרגטית עם שירות מקצועי ויחס אישי

משמעותה של התייעלות אנרגטית היא הפחתת הצריכה של האנרגיה בעת הפעלת מוצרים חשמליים. שימוש יעיל במערכת המיזוג והקירור, לצד שלל מוצרים אחרים, יסייע בכך – ללא כל ספק. לקבלת מענה מקצועי בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו, שהוקמה בשנת 1998, רכשה לאורך השנים מוניטין גבוה. זאת לאור המוצרים האיכותיים שהיא מציעה. כמו כן, עובדי החברה מעניקים שירות אדיב, איכותי ואישי.

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים