ISO-9001

חדרים נקיים

תכנון חדרים נקיים עם חברת מיליניום מיזוג אוויר בע"מ

חדר נקי – אוויר נקי זה מילניום

חברת מילניום מקפידה על מערכות מיזוג אוויר חכמות למען חדרים נקיים.

חדרים נקיים – תכנון, שדרוג והתאמה של מערכות מיזוג, סינון ואוורור

חברת מילניום מספקת מענה מקיף בתחום המיזוג והאוורור של חדרים נקיים. לחברה ידע וניסיון רב בכל היבטי התחום: פיקוד ובקרה, שליטה בלחצים, בקרת לחות וטמפרטורה ועוד.

מערכות ייחודיות עבור חדרים נקיים

חברת מילניום מתכננת ומתקינה מערכות מיזוג וסינון אוויר המותאמות לשימוש בחדרים נקיים. כל מערכת המתוכננת עבור חדר נקי לא רק מתחשבת בצרכי הלקוח, אלא גם נבנית ומותקנת תוך שימוש בחומרים מיוחדים המתאימים לשילוב בחדרים נקיים. המערכות נבנות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר הקיימים בתחום, על ידי צוות מקצועי ומיומן העובד בתיאום מלא מול נציגי החברה הנעזרת בשירותינו, ומול מתכנני מיזוג אויר חיצוניים.

אתם מקבלים הרבה יותר מאוויר נקי

אנו, בחברת מילניום מקפידים על התאמת מערכת מיזוג האוויר למערך חדר נקי, על ידי שילוב יחידות סינון אוויר ביחידת מיזוג האוויר עצמה, על ידי מערך פיקוד ובקרה, מערך שליטה בלחצים, מערך בקרת לחות וטמפרטורות ומערכים נוספים, המבטיחים לכם סביבת עבודה מתאימה לצרכיכם. בנוסף להיבט המקצועי אנו מקפידים גם על הפן השירותי, על מנת להעניק לכם, הלקוחות, חווית שרות אישית וחמה אשר תורמת ומקלה על תהליך העבודה. החברה מבצעת:

 • שדרוג חדרים קיימים (בתחום הסינון).
 • שדרוג יחידות מיזוג קיימות..
 • הוספה או שדרוג של מערכי בקרה.
 • ויסות טמפרטורה ושמירה על יציבות טמפרטורה.
 • ויסות לחות ושמירה על יציבות הלחות.

הניסיון עושה את ההבדל

לאורך שנות פעילות החברה, בהן תוכננו, נבנו והותקנו מערכות מיזוג, סינון ואוורור רבות בחדרים נקיים וחדרים מבוקרים צברנו ידע וניסיון עשירים המאפשרים לנו להתאים מערכת לכל חדר נקי, בכל גודל ולכל שימוש. חברת מילניום אחראית על תכנון והקמת מערך חדר נקי במגוון רחב של חברות ותחומים. מעבדות ד"ר גורמן, מעבדות גינוסר, מעבדות עין המפרץ ומעבדות נוספות, לצד חברות היי- טק ואלקטרוניקה מובילות כגון טאוור סמי קונדקטורס, מדיליין, ונטור ואחרות.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על צ'ילר מערכות מיזוג, סינון אוויר, חדרים נקיים של חברת מילניום.

מידע נוסף בנושא

חדר נקי התקנה

 חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מתקינה מערכות מיזוג חכמות בעבור חדרים נקיים. חדר נקי הוא בעצם אזור במפעל אשר בו נשמרת רמת הניקיון הגבוהה ביותר. רמת הניקיון נמדדת על פי יחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב. רמת ניקיון זו נדרשת לצורך ייצור של מוצרים מסוימים כמו שבבים אלקטרוניים.

 

מדוע יש צורך בחדר נקי?

 • בתעשייה, חדר נקי הוא חדר בו נשמר ניקיון ברמה הגבוהה ביותר וקיימת בו מערכת בקרת אקלים אשר מסננת את האוויר, מורידה את רמת הלחות וכדומה.
 • לצורך שמירה על הניקיון, האנשים העובדים בו לובשים חליפות מיוחדות העשויות מחומרים שאינם פולטים חלקיקים ואשר מצוידות במערכות נשימה, המונעות את זיהום החדר.
 • בנוסף קירות החדר עשויים מחומרים שאינם פולטים חלקיקים והניקיון מתבצע עם חומרי ניקוי מיוחדים.
 • השימוש בחדר נקי תלוי בתעשייה אשר לשמה הוא הוקם. למשל בתעשיות האלקטרוניקה יש צורך בחדר נקי בכדי למנוע היווצרות של חשמל סטטי אשר יכול להרוס את הרכיבים המיוצרים. בתעשיית התרופות יש צורך בחדר כזה בכדי למנוע מושבות חיידקים ופטריות.
 • מערכות מיזוג אוויר טובות ואיכותיות הן קריטיות לחדרים נקיים. דרישות הסביבה הן בדרך כלל מאוד ספציפיות ומדויקות. דוגמה לדרישות כאלו היא שיהיו בחדר 17 מעלות פלוס מינוס חצי מעלה עם רמת לחות של 45% ואילו דרישות שקשה לעמוד בהן עם מערכות מיזוג אויר רגילות.
 • בכדי לבנות חדר נקי יש צורך בחברה היודעת לתכנן ולהתקין מערכות מיזוג חכמות היודעות לווסת הן את הטמפרטורה והן את הלחות בצורה מדויקת. כמובן שיש לתכנן את המערכת על פי צרכי הלקוח.
 • הציוד המותקן צריך לעמוד בתקנים מחמירים המתאימים לחדרים נקיים וההתקנה צריכה להתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי המתאים לביצוע העבודה.

 

איך ניתן למצוא חברה לבניית חדרים נקיים?

חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מספקת מענה מקיף בתחום התקנת מערכות מיזוג אוויר חכמות לחדר נקי. לחברה שלנו יש ידע וניסיון נרחבים הקשורים לחדרים נקיים בכל ההיבטים האפשריים כגון בקרה, שליטה בלחצים, ובקרת לחות וטמפרטורה. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים.

חדרים נקיים

 לחברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ ניסיון רב שנים של התקנת מערכות מיזוג ואוורור של חדרים נקיים. חדרים נקיים דרושים היום במגוון רחב של תעשיות כגון תעשיות צבאיות, תעשיות התרופות, מפעלי שבבים אלקטרוניים ואפילו חברות בתעשיית הפלסטיקה והמזון. אפילו חברות המייצרות קפסולות לקפה החלו לבנות חדרים נקיים.

איך בונים חדרים נקיים?

קיימים שני מרכיבים לחדרים נקיים: הבניה ותפעול החדר בכדי שישאר נקי.

 • מבחינת הבניה, החדר צריך להיות כמה שיותר חלק מבפנים, ללא מדפים או כל דבר שצובר אבק ושקל לנקות אותו. הקירות בדרך כלל מחופים באלומיניום, נירוסטה או פורמייקה. אסור בשום אופן להשתמש בטיח, בטון או צבע. חדר נקי יכול להיות בכל גודל מקטן מאוד ועד רחב ידיים.
 • כחלק מתחזוקת החדר נשמר כל הזמן לחץ אוויר חיובי (יותר אויר נכנס מאשר אוויר יוצא) ומערכות האוויר מבוקרות על הזמן מאחר וחובה לשמור על חדר נקי למען שמירה על הייצור. את האוויר מחליפים פעמים רבות במהלך שעה ללא זרימת רוח. מדובר על זרימת אוויר של 0.1 מטר לשניה.
 • חדר נקי מצויד במערכות סינון אוויר מסננים את האוויר ברמות שונות בהתאם לדרישה.

מיזוג האוויר בחדרים אלו הוא מיוחד וייעודי. תכנון מיזוג משרדים רגיל אינו מתאים מאחר והדרישות מדויקות מאוד. צריך למשל  להקפיד על שילוב יחידות סינון אוויר ביחידת מיזוג האוויר עצמה, על מערכת שליטה בלחצים, מערכת בקרת איכות וטמפרטורה ועוד מערכות הנחוצות לחדרים נקיים.

 

כמובן שמערכות אילו צריכות לעמוד בתקנים מחמירים של איכות ויש להקפיד לרכוש אותן מחברה בעלת ניסיון אשר תדע גם להתאים את המערכת לצרכי הלקוח. רצוי מאוד שהחברה המתקינה תדע גם לספק שירותי תפעול ותחזוקה למערכת.

 

איזו חברה מומלצת להתקנת מערכת מיזוג אוויר?

חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מספקת מערכות מיזוג וסינון לחדרים נקיים. חברתנו בעלת ניסיון רב בתכנון, בנייה והתקנה של מערכות מיזוג לחדרים נקיים המתאימים למגוון רחב של חברות ותחומים תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר. אנחנו ידועים במצוינות, איכות ושירות אדיב ומקצועי. צרו קשר היום לצורך קבלת יעוץ והכוונה.

הקמת חדרים נקיים

חדרים נקיים משמשים כאזור בו ישנה רמת ניקיון גבוהה. למעשה, רמת הניקיון בחדרים אלו נמדדת לפי מספר החלקיקים למטר מעוקב. זאת משום שהפריטים אותו מכינים בחדר הנקי עלולים להשתבש בגלל גרגר האבק הקטן ביותר. לקבלת מענה מקיף ומקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה מובילה זו, שהוקמה בשנת 1998, מתמחה בתחום הקירור ומיזוג האוויר לתעשיות השונות. החברה, אותה מנהל ארז שבת, משתפת פעולה עם מגוון חברות מהתעשייה הרפואית, הימית, התקשורת וההייטק.

 

על חדרים נקיים

הקמתם של חדרים נקיים יתבצעו בהתאם לדגשים ולנהלים השונים. זאת ועוד, על מנת להבטיח כי הם עומדים ברמת הניקיון הגבוהה ביותר. למעשה, רמת הניקיון בחדרים אלו כה גבוהה, שהם למעשה נקיים הרבה יותר ממקומות אחרים כדוגמת חדרי ניתוח בבתי חולים. וזאת מדוע? משום שייצור הפריטים בתוך החדר הנקי יוביל לכדי התוצר הרלוונטי – וללא חשש שמא איכות הפריט השתבשה או נפגעה.

על מנת ליצור את החדרים הנקיים כהלכה, ובהתאם לנהלים השונים, רצוי לפנות אל חברה המתמחה בנושא זה. כך ניתן יהיה להבטיח לא רק את רמת הניקיון הגבוהה, אלא גם את הציוד האיכותי ביותר לחדר, התחזוקה הנאותה שלו ועוד. בבואכם לחפש אחר חברה מקצועית, רצוי לוודא כי: עובדיה מחזיקים בהכשרה המתאימה לפרויקט; עובדיה משתמשים במכשור המתקדם והאיכותי ביותר וכן הלאה.

 

מענה מקצועי, איכותי ואמין בעת הקמת חדרים נקיים עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ

בכל הנוגע אל הקמת חדר נקי, יש להבטיח עבודה מקצועית. הכול, בכדי למנוע ככל האפשר את הופעתם של חיידקים. כאשר רמת הניקיון נשמרת, כך ניתן יהיה להבטיח את איכות העבודה באופן שוטף. מעוניינים לקבל מידע נוסף על נושא זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. לצד מענה בתחום החדרים הקרים, ניתן לפנות אל חברה זו לצורך פתרונות מערכות מיזוג אוויר תעשייתי, התייעלות אנרגטית בתעשייה ועוד. מדובר במענה איכותי, אמין ומקצועי המתבצע בשקיפות מלאה.

 

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים