ISO-9001

ייבוש אוויר

ייבוש אוויר
התקנת מערכת ייבוש אוויר - מילניום מיזוג אוויר בע"מ

ייבוש אוויר חשוב לחללים מסחריים ותעשייתיים על מנת לשמור על רמת הלחות הנכונה לאותו חלל. באוויר סביבנו קיימים אדי מים וכאשר האוויר נדחס אזי ריכוז המים (הלחות) עולה. עליה בריכוז המים יכולה לגרום לרטיבות והצטברות של קרח. על מנת להתמודד עם התופעה קיימים יבשני אוויר המותאמים באופן מדויק לתנאי החדר וסופחים לחות. קיימות מספר ייבוש כמו שיטת החימום אשר מחממת את האוויר וגורמת ללחות לרדת, קירור האוויר בעזרת סוללת קירור על ידי מים קרים או תמיסת מים, ייבוש מערכות לנקודת טל מעל נקודת הקיפאון של המים, ייבוש בעזרת ספיחה כימית ועוד.

מילניום – מערכות ייבוש אוויר

יבשנים סופחי לחות מבטיחים בקרת לחות מושלמת לחדרי קירור ומחסנים על מנת למנוע רטיבות או הצטברות קרח. כך ניתן לשמור על תנאי אוויר בקווי ייצור ולשמור על מוצרים וחומרי גלם. יבשנים סופחי לחות מותאמים לנפח החלל, חוסכים עד 66% בצריכת החשמל לעומת פתרונות יבוש אחרים, מאפשרים גריעה מרבית של אדי מים מהאוויר, בעלי מערכת בקרה דינמית המאפשר לחסוך באנרגיה בתהליך גריעת הלחות, קלים להתקנה ונוחים לתחזוקה.

מערכות ייבוש אוויר חשובות הן עבור חללי אחסון והן עבור תהליכי ייצור עבור מגוון תעשיות כמו :

  • חדרי קירור והקפאה
  • פרמצבטיקה
  • בתי אריזה ומחסנים
  • תעשיית המזון
  • אולמות ייצור
  • זרעים וחקלאות
  • תעשיות ביטחוניות
  • ועוד

פתרונות מותאמים אישי מבית מילניום

על מנת להתאים את סופח הלחות הטוב ביותר עבורכם יש לבדוק דברים שונים כמו מספר הפתחים והדלתות הקיימים במבנה, תכיפות פתיחת הדלתות, נוכחותם של וילונות ומסכי אוויר, טווח שינוי הטמפרטורה בחלל, שיעור לחות נורמלי לחלל, שיעורי RH נדרשים ועוד. על מנת לבצע את המדידות הנ"ל באופן מדויק, על מנת להתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר ועל מנת לבצע תכנון והתקנה מקצועי פנו כעת אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ. אנו שמחים לספק ללקוחותינו מערכות גמישות ולא סטנדרטיות שר נותנות פתרון מלא לכל צורך. אנו מקפידים על מכשור המאפשר חסכון מרבי באנרגיה ועומד בתקנים המחמירים ביותר בישראל.

 

קונטיינר לייבוש קנביס שניתן להעברה במקומות בארץ ובעולם.

מייבש אוויר לספיחת לחות גבוהה בגדלים שונים

מייבש אוויר לתעשייה ולחדרים נקיים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

חברת מילניום מייצרת מייבשי אוויר בגדלים והספקים שונים בהתאם לצרכי הלקוח, ואף משדרגת מייבשים קיימים לספיחת לחות גבוהה יותר. 

הלחות נמוכה, האיכות גבוהה

על מנת להבטיח אחוזי לחות נמוכים, ולא פחות חשוב מכך גם יציבים יש צורך בהתקנת מייבש אוויר למכונות המשמשות בתחומי תעשייה שונים, בחדרים נקיים ועוד. חברת מילניום מתאימה לכל מכונה או חלל, מייבש בגודל ובהספק המתאים לצורך שמירה על אחוזי לחות נמוכים ויציבים. חברת מילניום מתכננת, מייצרת, מספקת ומתאימה מייבשי אוויר לכל סוגי המכונות בכל סוגי התעשייה. 

פתרונות ייחודיים ושדרוג מערכות קיימות

לחברתנו ידע וניסיון בבניית מייבשי אוויר ייעודיים המספקים מענה איכותי והולם גם לצרכים בלתי סטנדרטיים המאפיינים מכונה או חלל מסוים. כמו כן, לא תמיד יש צורך ברכישת מייבש חדש. חברת מילניום מאפשרת לכם להמשיך ולעשות שימוש באותו מייבש אוויר שברשותכם, הודות לשיפוץ והתאמה של המייבש לצרכים החדשים שלכם על ידי הגדלת יכולת ספיחת הלחות של המייבש. אנו מציעים גם שירותי תחזוקה שוטפים, לשמירה על תקינות הציוד ותפוקת עבודה מרבית. 

חושבים עליכם ועל הסביבה

חברת מילניום פועלת מאז שנת 1998 בתחום קירור ומיזוג אוויר לכל תחומי התעשייה. בין החברות שנהנות משירותינו גם שמר מתכת, אייס, באבקום, מילועוף, תמי 4, שטראוס מים וחברות רבות נוספות. אנו מתגאים במציאת פתרון אפקטיבי ויעיל לכל בעיה וצורך בהם נתקלתם, תוך מתן דגש ייחודי על ייצור או שדרוג מערכות בעלות צריכת אנרגיה מינימאלית לחיסכון בעלויות השוטפות של העסק ושמירה על איכות הסביבה יחד.

אם אתם מחפשים מייבש אוויר או כל מוצר ושירות בתחום הקירור ומיזוג האוויר לתעשייה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר. את כל היתר, אנחנו נעשה.

מידע נוסף בנושא

ייבוש אויר לחללים מסחריים ותעשייתיים

חברת מילניום מיזוג אויר בע״מ מתמחה בטכנולוגיית ייבוש אויר. ייבוש אוויר היא טכנולוגיה צעירה יחסית אשר החלה לפני כמאה שנה. האוויר סביבנו מלא באדי מים, וכאשר הלחות עולה לפעמים עד כדי רטיבות. ייבוש האוויר חשוב לחללים מסחריים ותעשייתיים בכדי לשמור על רמת לחות נאותה לחלל מסוים על פי הצרכים. בכדי לספק פתרון לתופעה הזאת יוצרו יבשני אויר שונים.

 

איך מתבצע ייבוש אויר?

ייבוש אוויר מתבצע על יד 2 שיטות ספיחת לחות

  • חומרים סופחים מים כגון סילקה ג'ל .
  • יכולת מעגל קירור להגיע לנקודת הטל ולספיחת לחות מקסימלים דרך מעגל גז.

יבשני אויר מבטיחים בקרת לחות מושלמת לחדרי קירור ומחסנים לצורך מניעת רטיבות והצטברות של קרח. בצורה כזאת ניתן לשמר את חומרי הגלם והסחורה טרייה ונקיה. יבשנים סופחי לחות יכולים להיות מותאמים לגודל החלל, חוסכים בצריכת האנרגיה, בחדרי קור  מאפשרים את סילוק מרבית האדים באוויר, בעלי מערכת בקרה דינמית והם קלים להתקנה ותחזוקה.

 

לצורך התאמה של יבשן  טוב עבורכם צריך לבדוק מספר לבודד את מקום הטיפול בלחות  ע"י אטימת המבנה או שמירה על משטר לחצים בחלל. יש לציין שכאשר סופחים את המים מהאוויר, האוויר מבקש לספוח את המים וחשוב מאוד לא לאפשר לזה לקרות , על ידי שימוש בחומרים ושיטות שונות.

 

עם מי ניתן להתייעץ לגבי הרכבת מערכת ייבוש האוויר?

חברת מילניום מיזוג אויר בע״מ מספקת פתרונות ייבוש אויר בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. לאחר ביצוע בדיקות מקיפות ומדויקות של בית העסק שלכם, נוכל לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר בשבילכם. צרו קשר עוד היום לצורך ייעוץ ומתן פתרונות עבור העסק שלכם.

ייבוש לחות בחדר

באמצעות ייבוש אוויר, ניתן לשמור על רמת הלחות המדויקת בחללים תעשייתיים. ישנם מכשירים מתקדמים שונים בזכותם ניתן לייבש את האוויר בהצלחה. זאת, כאשר מדחסים היא דוגמא בולטת. אם גם אתם מתעניינים בפתרונות ייבוש האוויר, ניתן לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ למענה מקצועי. חברה מובילה זו מחזיקה בהכשרה מקיפה ובניסיון רב בתחום פתרונות מיזוג וקירור. צוות עובדי החברה מציעים שירות מקצועי ואיכותי, תוך התאמה מדויקת של המוצר לדרישות הלקוח.

 

לבצע ייבוש אוויר כהלכה

האוויר האטמוספירי העוטף אותנו כולל אדי מים, וכאשר האוויר נדחס – ריכוז המים הולך וגובר. בחללי עבודה שונים, מסחריים ותעשייתיים, בהם נדרשת רמת לחות מסוימת, יש צורך בעבודת ייבוש אוויר. על מנת להצליח במשימה, יש לרכוש ציוד ייבוש אוויר מתאים. בין אם הוא מיועד לחדרי קירור, חדרי הקפאה, עסקים בתחום הפרמצבטיקה, מחסנים, מפעלי תעשייה בתחום המזון, עסקים בתחום החקלאות ובין אם הוא מיועד למקומות אחרים – ציוד זה יסייע רבות בשמירה על הלחות בחלל.

לאורך תהליך העבודה, יעשה שימוש במגוון חומרי ייבוש; חומרים הסופחים מים מוצקים ונוזליים כאחד. בשל כך, על חומרי הייבוש להחזיק תכונות חומרים ייחודיות – המתייחסות להיבטים הידרופיליים כמו גם כאלו בעלי לחץ אדים נמוך. כך או כך, על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברה מקצועית שתבצע זאת כראוי.  

 

לעמוד לרשות הלקוח בכל שאלה

ישנן שיטות שונות לייבש את האוויר, כאשר הוצאתן אל הפועל דורשת ציוד ויכולות טכניים גבוהים. מעוניינים לוודא שאחוזי הלחות באולמות התצוגה גבוהים? ברצונכם לייבש את האוויר במפעל? לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. החברה הוקמה בשנת 1998, ומנוהלת על ידי ארז שבת. לאורך שנות פעילותה, החברה מציעה מענה מתקדם בכל הנוגע אל תכנון והתקנת מערכות מיזוג אוויר לתעשייה, מערכות שחרור ופינוי עשן ומערכות סינון אוויר. בכל שאלה ובקשה, צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם.

 

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים