מאמרים

תכנון והתקנת מערכות מיזוג אויר לתעשייה

החלק החשוב ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו בעת הקמת המפעל החדש שלכם הוא התכנון הראשוני של המבנה.

קרא עוד >
פתרונות מיזוג וקירור תעשייתי

כאשר אתם רוצים לתכנן מפעל חדש בישראל, אתם נדרשים לעבור דרך כמה וכמה תחנות חשובות אשר מאפשרות לכם לבנות את תשתיות המפעל הבטיחותיות והנוחות ביותר לצרכים שלכם.

קרא עוד >
מערכות שחרור ופינוי עשן

במקרה בו פורצת שריפה בעסק שלכם או במפעל שאתם מנהלים, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדאוג לו הוא לבטיחות כל השוהים במקום. על כן, כבר בשלב הקמת המפעל חשוב להתייחס לתרחישים של שריפה ולהתקין מערכות שחרור ופינוי עשן.

קרא עוד >
מערכות קירור מים לתעשייה

בענפי ייצור רבים בתעשייה, בהם נעשה שימוש קבוע ויומיומי במכונות רבות, יש צורך לשלב גם מערכות קירור מים לתעשייה אשר יכולות להגן על פס היצור מתהליך של התחממות יתר.

קרא עוד >
מערכות סינון אוויר

האוויר שאתם נושמים כאשר אתם נמצאים תחת כיפת השמיים אמנם אינו נחשב לאוויר נקי מזיהום אך הוא בהחלט יותר נקי מהאוויר אותו נושמים אנשים אשר עובדים במרכזי תעשיה גדולים.

קרא עוד >
מערכות מיזוג אוויר תעשייתי

הקמה של מפעל תעשייתי חדש מאפשרת לכם להרחיב את הפעילות העסקית שלכם, אך בו בעת מחייבת אתכם לחשוב מחוץ לקופסא על מנת להקים את המפעל החסכוני ביותר שאתם יכולים ליצור.

קרא עוד >
מייבש אוויר תעשייתי

תחזוקה לאורך זמן של פס ייצור תעשייתי דורשת מאנשי הצוות הטכני להשקיע משאבים רבים על מנת להימנע ממצב בו ישנן תקלות בפס הייצור.

קרא עוד >
הקמת חדרים נקיים

הקמת חדרים נקיים נשמעת לרבים מאוד מאיתנו כמו סוג של הלצה, הרי כל החדרים החדשים הם נקיים לכאורה. ועדיין, יש משמעות לשם זה, במיוחד כאשר אתם מדברים עם אנשי מקצוע בתחומי התעשייה.

קרא עוד >
חדרים נקיים התקנה וציוד

בכל פעם שאתם רוצים ליצור מוצר חדש, במיוחד כאשר מדובר על מוצרים בתחום ההייטק או הפארמה, יהיה עליכם להשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותכם.

קרא עוד >
חדרי קירור תעשייתיים

כל מפעל תעשייה באשר הוא, נדרש להבטיח באופן קבוע את הבטיחות התרבותית של המוצרים המיוצרים בו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במפעלים אשר מייצרים מוצרי מזון או תרופות.

קרא עוד >
חברות מיזוג אוויר תעשייתי

הקמת עסק זהו תהליך שדורש השקעה של זמן, משאבים והמון כוח רצון, אך בסופו של יום הוא משתלם כי אתם יכולים להביא את עצמכם לידי ביטוי בזכות החברה שלכם.

קרא עוד >
חברות להתייעלות אנרגטית

אחת המהפכות החשיבתיות החשובות ביותר שמתרחשות ממש מול העיניים שלנו בשנים האחרונות היא המהפכה הירוקה. בתור אזרחי כדור הארץ אנחנו מבינים שאי אפשר להמשיך לזהם את הסביבה מבלי שיהיו לכך השלכות על העתיד של הדורות הבאים שלנו.

קרא עוד >
התקנת צ'ילרים

אל מול שימוש קבוע במזגנים, דווקא במקומות גדולים ועמוסים, יש יתרון מובהקת לביצוע עבודות מוקדמות של התקנת צ'ילרים. מערכות קירור רבות, במעבדות רפואיות

קרא עוד >
התקנת מערכות מיזוג וסינון אוויר

הדרישה החשובה ביותר שיש לחוק הישראלי מבחינת בטיחות בתעשייה היא הדרישה לבצע התקנת מערכות מיזוג וסינון אוויר. בכל תחום בתעשייה, בין אם מדובר בתעשיית המזון, התרופות או היצור

קרא עוד >
בניית חדרים נקיים

בניית חדרים נקיים הופכת בשנים האחרונות לדרישה נפוצה בקרב בעלי מקצוע רבים מתחומי עיסוק שונים ברחבי התעשייה הישראלית.

קרא עוד >
בניית חדרי קירור

במדינה חמה כמו המדינה, יש צורך להשקיע משאבים רבים בתהליכי בניית חדרי קירור. אמנם, השימוש במזגנים הוא שימוש נפוץ מאוד בישראל, אך במקרים רבים מערכות מיזוג אוויר הן מערכות אשר לא יכולות לתת מענה של קור או הקפאה לטווחי זמן ארוכים

קרא עוד >
פינוי עשן

מערכות פינוי עשן הן מערכות אשר חובה להתקין בכל בית עסק, מפעל, מסעדה, חניון או מרכז ציבורי. נהלי הבטיחות קובעים כי לא ניתן לפתוח את אחד החללים הנ"ל ללא מערכת פינוי עשן אשר מגובה בגלאי עשן ומערכת לכיבוי אש.

קרא עוד >
ייבוש אוויר

ייבוש אוויר חשוב לחללים מסחריים ותעשייתיים על מנת לשמור על רמת הלחות הנכונה לאותו חלל. באוויר סביבנו קיימים אדי מים וכאשר האוויר נדחס אזי ריכוז המים (הלחות) עולה.

קרא עוד >
תכנון וביצוע מערכות

לחברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ יש את היכולת לפתח תהליכים ולהתאים אותם לצרכי הלקוח.

קרא עוד >
התייעלות אנרגטית

התייעלות אנרגטית זהו כינוי כללי להפחתה של צריכת האנרגיה של המערכות השונות הן על ידי שיפור וייעול של הצריכה הקיימת, והן על ידי הגברת הניצול של המשאבים שלא נוצלו באופן מקסימלי וזאת תוך שמירה על תפקוד תקין ותפוקה מרבית.

קרא עוד >
צ'ילר

צ'ילרים למיזוג אוויר / לקירור / לחימום בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ותנאי השטח חברת מיליניום מתמחה בתכנון, התקנה ותחזוקה של צ'ילרים בכל הגדלים, המתאימים אף לשימוש וקירור בתנאים קיצוניים.

קרא עוד >
קירור מים לתעשייה – התאמת מערכות קירור לכל צורך

קירור מים תעשייתי גם לצרכני קירור גדולים ומערכות גדולות במיוחד מאז 1998 מתכננת ומתקינה חברת מילניום מערכות קירור מים לכל תחומי התעשייה, מאתרת ומתקנת תקלות, ומייעלת מערכות קיימות להגדלת התפוקה מחד וחיסכון בעלויות מנגד.

קרא עוד >
חדרי קירור בהתאמה אישית לכל סוגי התעשיות

חברת מילניום מתמחה בתכנון, בנייה ותחזוקה של צ'ילרים וחדרי קירור לכל סוגי התעשיות, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח וכמובן שבהתאם לדרישות החוק והתקנים הרלוונטיים בתחום.

קרא עוד >
קירור תעשייתי לכל סוגי התעשיות

חברת מילניום מלווה חברות רבות מתחומי תעשייה שונים בהן מערכות קירור תעשייתי. אנו מעניקים שירותי תכנון, התקנה, אבחון תקלות, שדרוג וייעול מערכות קיימות ושירותי תחזוקה ושימור.

קרא עוד >