ISO-9001

מערכות קירור תעשייתיות

מערכות קירור תעשייתיות - מילניום מיזוג אוויר בעמ"מ

קירור תעשייתי לכל סוגי התעשיות

קירור תעשייתי – שירותי תכנון, התקנה, שדרוג, תחזוקה ותיקון למערכות קירור

חברת מילניום מלווה חברות רבות מתחומי תעשייה שונים בהן מערכות קירור תעשייתי. אנו מעניקים שירותי תכנון, התקנה, אבחון תקלות, שדרוג וייעול מערכות קיימות ושירותי תחזוקה ושימור.

מערכות קירור תעשייתי לכל סוגי התעשיות

חברות רבות בתחומי תעשייה שונים נעזרות במערכות קירור תעשייתי, המצליחות לספק מסות אדירות של קור הנחוצות לתהליך עבודתן. חברת מילניום מתמחה בתכנון מערכות שכאלו לכל סוגי התעשיות, תוך מתן מענה יצירתי לתנאים הקיימים בשטח אשר מקשים לעיתים על התאמת המערכת.

בין לקוחותינו בתחום ניתן למצוא חברות מובילות בתחום תעשיית המזון, כגון מילועוף, שטראוס ואחרות, לצד חברות מתעשיית ההיי- טק, ביניהן, לבנון את קוגן, מגוון מעבדות כגון דר' קורמן, מעבדת גינוסר, מעבדת שטראוס מים,  Optitask, ומעבדות נוספות, בתי חולים ביניהם בני ציון ורבים נוספים.

איתור ואבחון בעיות של מערכות קירור קיימות

מערכות הקירור הינן בגדלים שונים, דבר המקשה לא פעם על איתור התקלות והבעיות העלולות להתעורר בהן.

אנו בחברת מיליניום מומחים באיתור בעיות גלויות וסמויות במערכות אלו, הודות ללמעלה מ- 15 שנות פעילות וניסיון העומדים לרשותנו. אבחון הבעיות מאפשר כמובן את פתרונן המהיר לצורך חזרה מיידית לשגרת העבודה והייצור, תוך צמצום נזקים כספיים וכמובן ביטול עלויות מיותרות ולא מתוכננות.

מוציאים יותר מהמערכת שלכם

חברת מילניום משדרגת ומייעלת גם מערכות קירור תעשייתי קיימות, על מנת להגביר את תפוקתן תוך כדי צמצום צריכת האנרגיה שלהן ומכאן שגם את צמצום העלויות הכרוכות בהפעלתן. על ידי התאמת המערכת הקיימת לצרכים המתחדשים שלכם, תוכלו ליהנות לא רק מייעול המערכת אלא מהתייעלות של העסק כולו. בנוסף, אנו מעניקים שירותי תחזוקה שוטפים למערכות, בכדי להבטיח לכם מקסימום עבודה ומינימום תקלות. 

צרו קשר לתיאום פגישת הכרות

חברת מילניום – צ'ילר ומערכות קירור  מלווה מאות לקוחות מתחומי התעשייה השונים ומספקת להם מענה מקיף ומלא לכל צורך ובכל עת. אם גם אתם רוצים ליהנות משירות ואיכות ללא תחרות, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. 

בשנים האחרונות תחום התעשייה בישראל רק הולך ומתעצם עם כמויות גדולות של מפעלים אשר נפתחים בכל רחבי הארץ ומייצרים מוצרים שונים לטובת הקהל המקומי והבינלאומי. על מנת לעמוד בקצב הייצור הגבוהה משתמשים במפעלי התעשייה במערכות קירור תעשייתי אשר יכולות לצמצם בצורה משמעותית את הסכנה להתלקחות של שריפה באחד ממנועי פס היצור. כמעט בכל מקום בו מתרחשת פעילות יצרנית יש גם סכנה להתלקחות ולכן המדינה מחייבת את מנהלי המפעלים לעשות כל מה שניתן על מנת לצמצם את ההיתכנות של מקרים כאלו כולל שימוש במערכות קירור תעשייתי. חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ משווקת ללקוחותיה מערכות קירור תעשייתי על פי פרמטרים אינדיבידואלים ויוצרת לכל לקוח את הפתרון האידאלי לצרכים של החברה שלו.

כיצד פועלות מערכות קירור תעשייתי?

כאשר מדובר על קירור מפעלים, גם אם אתם לא אנשי מקצוע בתחום המזגנים אתם יכולים להבין שלא ניתן להתקין מזגן ביתי, גם אם גדול במיוחד, ולצפות לקבל את אותה התפוקה בחללים תעשייתיים. על פי רוב מפעלי תעשיה הם מפעלים אשר הפרוסים על שטחים עצומים בגודלם, ומכילים בתוכם כמויות גדולות של מוצרים, אנשים ומכונות.

בדיוק מסיבה זו הומצאו מערכות קירור תעשייתי, אשר מתבססות על שימוש במדרסים גדולים. המדחסים מכילים כמות עצומה של גז, אשר מתחמם בעת הדחיסה ומתפרץ לרשת ענפה של צינורות המפוזרים ברחבי המפעל. אם השחרור של הגז מתוך המדחסים, מתרחשת תופעה פיזיקלית טבעית לפיה התפשטות הגז במהירות גדולה מביאה לצניחה דרמטית בטמפרטורת החומר, עד כדי מצב בו הגז מגיע לטמפרטורה הנופלת מ 0 מעלות צלזיוס. כדי לנצל את התופעה הזו תהליך דחיסת הגז מבוצע מחוץ לכותלי המפעל, והשחרור מתרחש בעזרת מעבר על צינורות פנימיים. לפעמים הצינורות אפילו מצמדים למנועי פס הייצור על מנת לקרר אותם בצורה משמעותית במידה ויש סכנה מיידית להתלקחות.

מערכות קירור תעשייתי – מתאימים את המערכת למוצרים

על ידי תכנון מדויק של מערכות קירור תעשייתי אתם יכולים ליצור מצב בו פס היצור שלכם נותר יציב לאורך כל שלבי הייצור. כמו כן, השימוש במערכות אלו יכול להקל בצורה משמעותית על עלויות צריכת החשמל במפעל שלכם. בדיוק מסיבה זו, מנהלי מפעלים רבים בשנים האחרונות בוחרים להשקיע משאבים על מנת להתקין מערכות קירור בגז. כך, ניתן לשמור על טמפרטורה נוחה גם לטובת העובדים אך גם לטובת פס ייצור של המפעל.

 

מידע נוסף בנושא

התקנת מערכות קירור תעשייתי

 מערכות קירור איכותיות ואמינות רוכשים במילניום מיזוג אויר בע״מ. הצורך באמצעי קירור כיום נוגע במספר רב של תחומים כולל מטבחים תעשייתיים, חדרי אוכל, אולמות אירועים, ומסעדות. מערכות קירור תעשייתי מאפשר מספק פתרונות קירור והקפאה לצרכים של תחום התעשייה והמזון, וזאת על מנת לשמור על טריות המוצרים.

מהן מערכות קירור?

 • מערכות קירור הן בעצם כל יחידה המספקת קירור למוצרים בתעשיות השונות . קיימים סוגים שונים של מערכות קירור למשל צ'ילרים, מקררים תעשייתיים ומסחריים, מקפיאים, מערכות קירור אויר ועוד.
 • קירור תעשייתי כולל את כל מערכות הקירור שיש בתחומים שונים. . המוצרים כוללים למשל מקררים עם דלתות זכוכית, מקררי נירוסטה, מקפיאים מסחריים, ומקרר ויטרינה.
 • חדרי קירור הם חדרים מיוחדים המשמשים בעיקר לאחסון מזון. חדרים אילו נבנים בשיטה ייחודית בכדי לספק אחסון למוצרי מזון שזקוקים לטמפרטורה נמוכה בכדי לשמור על טיב המוצר.. בדרך כלל נמצא מספר חדרי קירור בעסק מאחר ומוצרים שונים זקוקים לטמפרטורה שונות בכדי לשמור על איכותם וטריותם.
 • מקררים תעשייתיים שומרים על טמפרטורה נמוכה של המוצרים המאוחסנים בו, בדיוק כמו מקרר ביתי. המקרר התעשייתי המוכר לנו הוא הנפוץ במפעלי מזון ופארמה.. הוא נקרא גם מקרר תצוגה וקיים במספר עיצובים.
 • כל עסק הזקוק למערכות קירור מקצועיים או תעשייתיים צריך לפנות לחברה המתמחה בייעוץ, תכנון ובנייה של המערכות. אסור להקטין ראש בבחירת החברה אשר תייעץ ותתקין לכם את המכונות,. לא תרצו מערכות קירור אשר יתקלקלו או לא יתאימו לצרכים שלכם ובכך יפגמו באיכות המוצרים.
 • בנוסף, חשוב לוודא כי לחברה אותה שכרתם יש את הידע, הניסיון והיכולת להתקין את המערכות הללו וכמובן את הידע לתחזק אותן כראוי.

 

היכן ניתן למצוא חברה אמינה להתקנת מערכות הקירור?

חברת מילניום מיזוג אויר בע״מ מתמחה בתכנון והתקנת מערכות קירור למגוון רחב של עסקים מבתי עסק גדולים ועד למסעדות הקטנות. אנחנו גאים ביכולת שלנו לתת שירות ומענה למגוון לקוחות ולשרת אותם נאמנה משלב התכנון ועל לשלב ההקמה והתחזוקה.

מערכת קירור VRF

בעולם התעשייה אחת הדרישות החשובות ביותר שיש למנהלי החברות היא ביצירת סביבת עבודה נעימה אך גם בטיחותית. לצד החובה של מנהלים בתעשייה בשמירה על טמפרטורה נוחה לטובת יעילות העבודה, יותר ויותר מנהלים בוחרים להתקין מערכת קירור VRF, גם לטובת מטרות עסקיות. מערכות אלו הן מערכות קירור מתקדמות אשר מאפשרות לכם לווסת בצורה מתוחכמת את הטמפרטורה בכל אחד מהחללים במפעל. בכדי לשפר בצורה משמעותית את הפעילות של העובדים והמכונות במפעל תעשייתי שלכם, אתם יכולים לפנות בכל שעליו לצוות המקצועי של חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ. אנו נסייע לכם לבחור מערכת קירור VRF, אשר תספק את כל הדרישות שלכם ותיצור טמפרטורה נוחה במפעל.

מה זו מערכת קירור VRF?

 אם עד היום התרגלנו למערכות מיזוג אוויר אשר פועלות ללא כל יכולת לווסת בין חדרים שונים, כיום ישנן טכנולוגיות חדישות אשר מאפשרות התקנה של מערכת קירור VRF. מערכת קירור VRF הן מערכות אשר פועלות על בסיס מדחס מיוחד שמשנה את קצב הפעולה שלו בהתאם לדרישת המאיידים. כך, מערכת הקירור מווסתת את הטמפרטורה בצורה עצמאית לכל חדר במפעל.

 

אתם יכולים להשתמש במספר רב של יחידות איווד, המתאימות לכל אחד ואחד מהחלקים במפעל, בכדי לספק לעצמכם גמישות בפעולת המיזוג. השימוש במערכת קירור VRF הוא שימוש נוח למדי, מפני שהמערכת שומרת על טמפרטורה קבועה ללא סטיות ויכולה להגן על פס היצור שלכם מפני התחממות יתר, גם מבלי שאתם תעקבו אחר הטמפרטורה בתוך המפעל. בנוסף לכך, מערכות הקירור האלו עובדות בצורה שקטה במיוחד. יתרון זה הוא חשוב במיוחד כאשר מדובר על מערכות קירור לתעשייה, מפני שהעבודה בתוך חללי הפנים הללו היא רועשת במיוחד גם ללא הרעשים של מערכות המיזוג. ככל שתוכלו לצמצם את כמות הרעשים במפעל כך יהיה לעובדים שלכם יותר נוח להעביר את יום העבודה שלהם במקום.

מערכת קירור לחיסכון בחשמל

התקנה של מערכת קירור VRF היא התקנה פשוטה יחסית, מפני שאתם יכולים למקם כל אחת מיחידות האיוד, במקום אחר בתוך המפעל על מנת לספק את הצרכים השונים. כמו כן אלו מערכות קירור חסכוניות בחשמל אשר מאפשרות לכם לצמצם בצורה משמעותית את הוצאות המפעל על מיזוג אוויר. בדיוק מסיבה זו הצוות של חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ, ממליץ על התקנת מערכת קירור VRF ללקוחותיו השונים ומסייע ביצירת תוכנית עבודה התקנה פשוטה ומהירה של המערכת בבית העסק.

 

מערכות קירור ומיזוג אוויר

מערכות קירור לתעשייה מחזיקות ביתרונות רבים: החל מחסכון משמעותי באנרגיה, תחזוקה נוחה ועד שמירה על איכות הסביבה. כמו כן, ומשום שמערכות אלו הפכו ללב ליבן של מגוון תעשיות בארץ, רצוי לפנות אל המומחים בתחום. זאת, לצורך רכישת המערכות והתקנתן המקצועית. מילניום מיזוג אוויר בע"מ מתמחה בתכנון ובהתקנת מערכות מיזוג תעשייתיות למגוון ארגונים. עבודה זו מבצעים עובדי החברה במקצועיות הדרושה, בהתאם לנהלים – תוך עמידה בתקנות המחמירות ביותר. כמו כן, החברה מספקת לקהל לקוחותיה גם מערכות יניקה וסינון.

 

מערכות קירור: יתרונות רבים

החל ממפעלים תעשייתיים, שטחי מסחר ועד מבני מגורים – חשיבותם של מערכות קירור במקומות אלו ואחרים הינה חשובה ביותר. בתנאי מזג אוויר חמימים כמו בישראל, התקנתן של מערכות מיזוג אוויר מחזיקות בערך רב – ויש להתקין אותן כהלכה.

בבואכם לפנות אל חברה המתמחה בהתקנת מערכות הקירור, מומלץ להתעניין ביתרונותיהן של מערכות אלו. נציין את אלו הבולטים ביותר:

 • ישנם סוגים רבים של מערכות קירור; מערכות המיועדות, בין היתר, לחדרי קירור, ציוד ממוחשב, מקררי תצוגה ועוד. כך, בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו לבחור במערכת הקירור הרלוונטית עבורכם.
 • מערכות אלו מסייעות בהתייעלות אנרגטית. בזכות התייעלות זו, ניתן יהיה לחסוך בהוצאות על החשמל. כמו כן, היעילות האנרגטית תסייע בשמירה על איכות הסביבה. אין ספק, התקנתן של מערכות הקירור משמשות כפתרון יעיל ומומלץ לטווח הרחוק.
 • את מערכות הקירור ניתן להתקין במגוון מקומות וחללים, ובהתאם לתנאים הפיזיים. בין אם מדובר בשטח מרווח ובין אם מדובר בשטח מצומצם – ניתן יהיה להתאים את המערכת הרלוונטית למיקום ולהתקין אותו בהצלחה.

 

מערכת קירור אוויר קונים ממחברה שמקפידה לענות על דרישות הלקוח

מערכות הקירור מגיעות במגוון סוגים, כאשר להם יתרונות רבים. כך או כך, על מנת לאתר את המערכת הרלוונטית לצרכים שלכם, ולהתקין אותה כראוי, יש לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ. צוות המומחים של החברה יסייע לכם ויתאים את פתרון הקירור ללקוח באופן המדויק ביותר. הכול, כדי לענות על דרישותיו על הצד הטוב ביותר.

מערכות קירור תעשייתי

מערכות קירור תעשייתיות מיועדות למגוון רחב של עסקים מענפים שונים: החל מתעשיית המזון, הרפואה והרוקחות, התקשורת וההייטק – מערכות קירור אלו יסייעו במשימה בהצלחה מרובה. כיצד ניתן לבחור את מערכת הקירור התעשייתית המתאימה? כיצד יש לתחזק אותה? למענה מקצועי בנושא, יש לפנות אל חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו היא מהמובילות בארץ בתחום הקירור והמיזוג. כמו כן, צוות עובדי החברה מספק מענה מתקדם גם במסגרת מערכות שחרור ופינוי עשן, מערכות סינון אוויר ועוד. לכל שאלה ובקשה, צוות המומחים ישמח לעמוד לרשותכם.

 

מערכות קירור תעשייתיות – מספר פרמטרים חשובים

במפעלים תעשייתיים, עסקים בתחום המסעדנות, בתי חולים ובתי מרקחת, לצד ארגונים שונים בתחום ההייטק והתקשורת, עולה הצורך בפתרונות קירור איכותיים. כלומר, על מנת לספק את כמות הקור הנדרשת לאחסון מוצרים, להציג את הפריטים במקררי תצוגה וכן הלאה, יש להסתייע בפתרון הבא: מערכות קירור תעשייתיות.

בבואכם להתעניין בפתרונות אלו, יש לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בנושא. לאורך שיתוף הפעולה, חשוב לבחון את מגוון מערכות הקירור התעשייתיות לפי מספר פרמטרים. נציין את חלקם כעת:

 • גודל מערכות הקירור, לצד התפוקה שלהן
 • האם מערכות הקירור חסכוניות בעלויות השונות

לצד כל זאת, יש לברר מול עובדי החברה כי הם מספקים מענה מהיר, יעיל ומקצועי במקרה של תקלה. כלומר, על מנת לחזור לשגרת עבודה במהרה, יש לפנות אל אנשי המקצוע – ולהסתייע בשירותיהם. מדובר בשירות חשוב ביותר, בזכותו תוכלו להמשיך בעבודתכם ללא כל בעיה.

 

צוות מומחים מנוסים

זקוקים לייעוץ בתחום מערכות הקירור לתעשייה? מחפשים אחר אנשי מקצוע שיתקינו אותן כהלכה? או שמא נדרש תיקון למערכות אלו? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו, שהוקמה בשנת 1998, מנוהלת על ידי ארז שבת. כמו כן, צוות עובדי החברה מורכב ממומחים בעלי הכשרה מקיפה וניסיון רב בתחום עיסוקם.

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים