ISO-9001

צ'ילר

צ'ילר
תכנון והתקנת מערכות מיזוג אויר לתעשייה

צ'ילרים  מכל הסוגים – תכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה

צ'ילרים למיזוג אוויר / לקירור / לחימום בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ותנאי השטח

חברת מיליניום מתמחה בתכנון, התקנה ותחזוקה של צ'ילרים בכל הגדלים, המתאימים אף לשימוש וקירור בתנאים קיצוניים. 

חיסכון מרבי בקירור מבנים גדולים

מערכות צ'ילרים פועלות בתהליך סירקולציה לקירור מים לטמפרטורה נמוכה, המאפשרים קירור של מבנים גדולים במיוחד תוך חיסכון מרבי בעלויות הכרוכות בדבר. השימוש במערכות אלו מתאים לקירור בתנאים קיצוניים, על ידי הובלת המים המקוררים לכל חלל הזקוק למיזוג, ולכן מאפיין מבני משרדים, בתי מלון, בתי חולים, מוסדות חינוך ושאר מבנים המכילים מספר רב של חדרים, הזקוקים לחימום, קירור ומיזוג אוויר.

התאמה אישית לכל לקוח

חברת מילניום מתמחה בהתאמת צ'ילרים לכל תנאי שטח וצרכי לקוח. תכנון המערכות נעשה לאחר אפיון הצרכים העיקריים של הלקוח, בכלל זה האם יש צורך במערכת למיזוג אוויר (עד 4 מעלות) או שמא לחימום או לקירור (עד מינוס 20 מעלות). בניית המערכת נעשית בחלק מן המקרים בשטח המבנה, במיוחד כאשר מדובר על מערכות המתוכננות לתנאים קיצוניים. 

משתבחים עם השנים

מערכות צ'ילרים מורכבות כאמור ממכלי מים, מנגנון סרקולציה, משאבות וצנרות מים, כמו גם יחידות מפוח או יחידות יאטה המשמשות לטיפול באוויר בחללים גדולים, כמו גם יחידות פינקול המתאימות לחללים קטנים יותר, אותן ניתן לקבל בצורות הנדסיות ובדגמים שונים בדומה למערכות השונות בשוק, ביניהן: עלילי, קסטה, ומזגנים נסתרים. כל חלקי המערכת מחייבים תחזוקה שוטפת לצורך שמירה על תקינות המערכות ותפוקה מקסימאלית בעלות מינימאלית. חברת מילניום מעניקה בנוסף לשירותי התכנון וההתקנה גם שירותי תחזוקה ותיקון של המערכות, בכלל זה מערכות שלא נבנו על ידינו. 

בדרך לעוד לקוח מרוצה

חברת מילניום מתאימה מערכות קירור לצרכני קור קטנים ותעשייתיים. למעלה מ- 15 שנה שאנו מעניקים שירותי תכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה לכל סוגי המערכות ללקוחותינו המגיעים מכל תחומי התעשייה: שטראוס מים/ בר- לב, מילועוף, בתי חולים, חברות היי- טק והזנק ביניהן טאוור סמי קונדקטורס, ונטור ורבים אחרים.

אם אתם מחפשים אחר שירות מקצועי, המתבסס על ידי וניסיון רב שנים, יחד עם שירות אדיב, אמין וחם, צרו קשר ונשמח לתאם עבורכם פגישת הכרות, ללא כל התחייבות מצידכם.

מידע נוסף בנושא

צ׳ילר לתעשייה ולמיזוג אוויר

חברת מילניום מיזוג אויר בע״מ מוכרת מגוון מערכות קירור לתעשייה וביניהם הצ׳ילר. מערכות קירור כוללות מרכיבים שונים כגון מפוחים, מדחסים, מערכות בקרה וחשמל, סוללות קירור ועוד. מערכות קירור תעשייתיים הן לרוב מערכות גדולות ומסובכות אשר צורכות הרבה מאוד אנרגיה.

 

מהו צ׳ילר?

 • מערכת הצ׳ילרים מותקנת ופועלת בהרבה מקומות כגון בתי חולים, בתי מלון, מבני תעשייה ועוד.
 • היתרונות של הצ׳ילר כוללות חיסכון גדול באנרגיה ובכסף, תחזוקה קלה ביותר, קירור אמין ויעיל לאורך שנים, העלאת ערך הנכס בו הוא מותקן והעובדה שהוא אינו פוגם באסתטיקה של המבנה מאחר והצינורות נמצאים בתוך הקיר הפנימי.
 • חשוב מאוד בזמן הקניה להתאים את הצ׳ילר לייעוד שלו:
  • צ'ילר תעשייתי – קיים שימוש נרחב של צ'ילרים בתעשייה. עסקים רבים זקוקים לעיתים ליותר מצ׳ילר אחד. מוצרים אילו בדרך כלל גדולים וממוקמים חיצונית לעסק. הם שומרים על טמפרטורה פנימית מדויקת של מכונות תעשייתיות רבות. הם משמשים למשל לקירור של חומרי גלם שונים הדורשים שהייה בטמפרטורה נמוכה קבועה או למערכות מיזוג אויר הדורשות אספקה שוטפת של מים קרים.
 • כמובן שהתקנה של מערכות כאלו לתעשייה דורשות חברה בעל ידע בתכנון והתקנה של צ'ילרים. חברה כזאת צריכה להיות עם ניסיון רב וידע מקצועי לצורך התאמת המערכת באופן מושלם לצרכי העסק.
 • צ'ילר מים הוא מכונת קירור אשר מקררת מים לטמפ' שונות .המערכת מבוססת על מעגל קירור הפועל על מדחסים וגז פראון ומחליף חום, אשר מעבים את טמפ' גז אל המים או מעביר את החום מהמים אל הפראון.
 • לשיטת עבודה עם צי'לר יתרונות רבים ועקב כך מיושמת במובנים רבים. קירור מים משמש לתעשיות שונות לקירור מי תהליך למיזוג אוויר למבני תעשייה ומבנים גדולים לדוגמא מוסדות.

 

 

איזו חברה מומלצת לצורך התקנת צ'ילרים?

חברת מילניום מיזוג אויר בע״מ ידועה באיכות רבת שנים בהתקנת מערכות וביניהם הצ׳ילר. אנחנו מספקים את כל השירותים ללקוח משלב התכנון והייעוץ ועד לשלב ההתקנה והתחזוקה. אנחנו גאים לספק ללקוח את השירות לו הוא זקוק בצורה הטובה ביותר.

מה הייחוד של צ'ילרים?

 • צ'ילרים הם פתרונות קירור למבנים המכילים מספר חדרים ולמבני תעשייה מורכבים.
 • מדובר על מערכות קירור סגורות אשר פועלות על ידי קירור של מים הנמצאים בתוכם. המים עוברים דרך צינורות מיוחדים אל יחידות קצה המותקנות בכל חלקי המבנה. המים הקרים הם אילו שמקררים את האוויר בחלל המבנה. המים עוברים תהליך קירור בעזרת גז קר. הגז אינו בא במגע עם המים.
 • פעולת הצ׳ילר מבוצעת על ידי מדחס וקיימים כמה סוגים. למשל מדחס סטנדרטי המספיק להספק בינוני ועושה רעש לעומתו מדחס צנטריפוגלי הטוב להספק גדול.
 • יתרונות הצ׳ילרים כוללים:
  • חיסכון בחשמל.
  • חיסכון במקום.
  • תחזוקה מינימלית.
  • קירור יעיל ואמין לאורך זמן.
  • התקנתם נעשית בתוך הקיר מבלי לפגוע באסתטיקה של המבנה.
 • בגלל היתרונות הרבים של הצ׳ילרים בתי עסק רבים ומגוונים החלו להתקין אותם, למשל קניונים, בתי חולים, מוסדות מחקר, מבני תעשייה. כיום ניתן למצוא צ'ילרים גם בבתים פרטיים.
 • לשם התקנת מערכת כזאת, יש צורך בחברה מקצועית אשר יודעת להתאים את המערכת הנכונה ללקוח ולמבנה ויודעת להתקינו בצורה מקצועית. כמובן החברה המתקינה צריכה לדעת גם לתחזק את הצ׳ילר.
 • בכדי למצוא חברה להתקנת צ'ילרים צריך לוודא היטב כי יש לחברה ניסיון וידע בהתקנת המערכות הללו. תוכלו לעשות זאת על ידי המלצות מבעלי עסק אשר התקינו את המערכות אצלם או על ידי חיפוש באינטרנט.

 

היכן ניתן למצוא מתקין צ'ילרים?

חברת מילניום מיזוג אוויר בע״מ מתמחים  בתכנון בהתקנת מערכות קירור וביניהם הצ׳ילרים.

מילניום מיזוג אוויר בע״מ עוסקת כבר למעלה מ-25 שנה בתכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה של מערכות קירור למגוון לקוחות מרוצים. אנחנו ידועים בשירות המקצועי, האמין והאדיב שלנו לאורך זמן. צרו קשר עוד היום לצורך יעוץ.

צ'ילר למעבדה

 בעשרות השנים האחרונות, ישראל מוכיחה את עצמה שוב ושוב כמעצמה אקדמית פורחת, עם מגוון רחב של מעבדות מחקר אשר מנהלות שיח אקדמי ברמה גבוהה. כאשר אתם עוסקים במדע, לעיתים רבות אתם נדרשים לפעול בסביבות מצוננות, על מנת לשמור על תרביות או על אובייקטים מדעיים תחת שליטה, ולכן יש צורך לרכוש צ'ילר למעבדה. בשל גודל המעבדות העצום קשה מאוד לשמור על דרישות הצינון וההקפאה הנדרשות, במיוחד בתקופת הקיץ החמה, לאורך זמן רב, ולכן נדרש לעשות שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיכולים לאזן את הטמפרטורות בתוך המעבדות. כאשר אתם רוצים לבחור צ'ילר למעבדה, אתם יכולים לפנות לחברת מילניום מיזוג אויר בע"מ, ואנו נמצא בשבילכם את המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

צ'ילר למעבדה – מכשיר מציל חיים

 במקרים רבים אנו לא מבינים את החשיבות של התקנת מערכת צ'ילר למעבדה בזמן אמת, ולכן במשך שנים רבות, לא הייתה מודעות ליכולת להציל חיים בעזרת מערכת זו. לעיתים נדירות ניתן לשמוע על מקרים בהם מתרחשות תאונות במעבדות אקדמיות ברחבי הארץ, אשר גרמו לפציעות במקרה הטוב ואף למוות של הנוכחים במעבדה. זאת בשל העובדה שיש במעבדות הללו חומרים, אשר יכולים להיות חומרים מתלקחים, נפצים או מסיסים, והם בעלי פוטנציאל לפגוע בכל מי שנמצא במעבדה או בסביבתה.

בכדי לשלוט באותם חומרים, ולמנוע מצב של פיצוץ, הרעלה או שריפה, עובדים החוקרים בתנאי קירור קיצוניים אשר מצמצמים את יכולות הנפיצות  והדליקה של חומרים רבים. אבל מערכת מיזוג אוויר כמו בבית הפרטי, לא יכול לשאת לאורך זמן את הדרישות של המעבדות הללו. על כן חשוב להתקין צ'ילר למעבדה, אשר מבצע את פעולת הקירור בעזרת מים או גז, ומעביר את החומרים הקפואים בצינורות המותקנים בין קירות המעבדה. בצורה כזו, חלל הפנים עצמו נשאר צונן, באופן קבוע וללא כל תמיכה של מזגנים. עלויות הקירור בשיטה זו נוחות יותר, ולכן תואמות את הדרישה לקירור מאסיבי של שטחי מחקר גדולים.

צ'ילר למעבדה – השקעה היום, לטובת המחר

בכדי שתוכלו לשמור על בטיחות במעבדת המחקר שלכם, אתם חייבים להתייעץ עם צוות מקצועי על מנת להתאים את גודל המערכת לתשתיות הקיימות ולאפשר קירור במידה הנדרשת. לכן, ניתן להתייעץ בכל שלב, עם צוות חברת מילניום מיזוג אווי בע"מ, אשר מלווה אתכם בתהליך התכנון ועד להתקנה הסופית של מערכות צ'ילר למעבדה, בצורה אחראית ומתון ניסיון מקצועי מוכח.

 

צ'ילר לקירור מים

מדינת ישראל היא מדינה שמרבית ימות השנה מתמודדת עם עומסי חום קיצוניים ועל כן, קשה מאוד למצוא בניין בישראל בו לא מותקנת מערכת צ'ילר לקירור מים. במיוחד כאשר מדובר על מוסדות גדולים מאוד, או מקום אשר עובדים תחת הגדרות תברואה מדויקות, יש צורך לשמור על טמפרטורה נמוכה וקבועה של חלל הפנים במבנה. את הדרישה הזאת ניתן להשיג רק בעזרת שימוש במערכת צ'ילר לקירור מים. כבר בשלב התכנון של המבנה ניתן ואף רצוי, לשלב מערכות אלו בכדי לצמצם עד כמה שניתן את ההוצאות הכספיות על מערכת האוורור. חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ, מספקת ללקוחותיה מערכות קירור מתקדמות ובניהן גם צ'ילרים.

צ'ילר לקירור מים – מתי צריך להשתמש במכשיר זה?

 ישנם כמה מוסדות אשר מחייבים התקנה של מערכות צ'ילר לקירור מים. אולם, בין השימושים הנפוצים ביותר למערכות אלו, ניתן למצוא:

 1. קירור מכשירים תעשייתיים –  כאשר מדובר בפרויקטים של תעשייה יצרנית, מערכות ייצור מונעות על ידי מנועים חמים. אם לא מופעלת מערכת צ'ילר לקירור מים, בקרבת המנוע, הוא עלול להתחמם יתר על המידה ולסכן את כל העובדים בסביבה. דוגמה טובה לכך היא במפעלים אשר מייצרים שמנים ודלקים, שם יש צורך לשמור על טמפרטורות נמוכות כדי למנוע שריפה מסכנת חיים.
 2. קירור מפעלי ייצור –  בכל מפעלי המזון הגדולים של ישראל המודרנית, יש חובה לפעול על פי תקנות תברואתיות מאוד מדויקות. אחת מהדרישות החשובות ביותר של משרד הבריאות בכל הנוגע לייצור מזון היא שמירה על טמפרטורות נמוכות מאוד של מתחם העבודה. זאת ניתן לייצר רק בעזרת צ'ילר לקירור מים.
 3. קירור קניונים ומוסדות רפואיים – גם כאשר אנו מתייחסים שירותים הניתנים לאוכלוסייה האזרחית, יש מקום להשתמש בצ'ילר לקירור מים. דווקא בקיץ הישראלי החם, קשה מאוד להתנהל ברמה היומיומית, מבלי לאפשר לאורחים בקניונים או למטופלים בבתי חולים, להיות בסביבה מצוננת.

בורחים צ'ילר לקירור מים מקצועי בעזרת אנשי מקצוע

כאשר אתם רוצים לספק את מערכת הקירור המקצועית ביותר לעסק שלכם, אתם חייבים להסתייע בשירותים של חברה מיומנת לשיווק מערכות קירור. בדיוק מסיבה זו, בכל פעם שאתם בונים מבנה חדש, או מתחילים בתהליך שיפוצים של מבנה קיים, אתם חייבים לפנות לצוות חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ. אנו מאפשר לכם לקבל את המוצרים האיכותיים ביותר בתחום הקירור, תוך מתן מענה למגוון רחב של צרכים, והתאמה לתשתיות המבנה הקיימות, בעלויות נוחות לכל כיס.

 

צ'ילר תעשייתי

אחת המערכות המתוחכמות ביותר, אשר נוצרו לטובת קירור מוסדות גדולים, היא מערכת צ'ילר תעשייתי. התקנת מערכת זו בתוך תשתיות המבנה מאפשרת לכם לשמור על טמפרטורה קבועה וצוננת של כל מקום שהוא. דווקא בתחום התעשייה, השימוש בצ'ילר הופך חיוני עוד יותר, כאשר המערכת מסוגלת לשמור על טמפרטורה יציבה גם תחת עומס החום הכבד שמתרחש בישראל לאורך מרבית ימות השנה ובחללים עצומים. בכל פעם שאתם רוצים להתקין צ'ילר תעשייתי, אתם חייבים לפנות לאנשי מקצוע שיכולים להתאים את המוצר לצרכים שלכם. במקרים כאלו, מומלץ לפנות לצוות חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ. צוות החברה מחזיק בניסיון המקצועי המתאים על מנת לתת ייעוץ מהימן.

מתי כדאי להשתמש בצ'ילר תעשייתי?

  במקרים בהם אתם רוצים לקרר את אחד מן המקומות הבאים, מומלץ לבחון את האפשרות לרכוש צ'ילר תעשייתי:

 1. במפעלים –  מפעלי המזון הגדולים נדרשים בכל העת לשמור על טמפרטורה קבועה בכדי לאפשר את ייצור האוכל, תחת תנאים סניטריים קבועים ובריאים. על כן, שימוש בצ'ילר תעשייתי, הוא פתרון חובה.
 2. במוסדות גדולים –  בין אם מדובר בבתי חולים, בתי ספר ואפילו קניונים, במדינת ישראל החמה קשה מאוד להסתפק במערכות מיזוג אוויר פשוטות על מנת לקרר שטחים עצומים. דווקא בחודשי הקיץ חשוב לדאוג לקירור איכותי, עוצמתי ויציב לאורך כל שעות היום.
 3. במחקר –  מעבדות מחקר באוניברסיטאות נדרשות לפעול בתנאי קור על מנת לשמור על אובייקט המחקר בריא ושלם. לפעמים ישנם חדרים שלמים אשר חייבים להיות תחת משטר הקפאה עמוקה, ולא ניתן להגיע לביצועי קירור אלו רק בעזרת מערכות מיזוג אוויר. לפיכך התקנה של צ'ילר תעשייתי, מספקת את צרכי המעבדה וחוסכת בעלויות החשמל.
 4. בתעשייה –  בכדי להימנע ממצב בו מכונות בתעשייה חוות עומס יתר ויכולות להגיע למצב של שריפת מנוע, יש דרישה קבועה לרכישת צ'ילר תעשייתי, דווקא אצל העוסקים בתחום זה.

מתאימים את סוג הצ'ילר התעשייתי לצרכים בשטח

 אשר אתם רוצים לרכוש צ'ילר תעשייתי, לכל מטרה שהיא אתם חייבים להיעזר בשירותי ייעוץ מקצועיים. בדיוק כמו כל קבלן אחר בתחום הבניין, גם כאשר רוכשים צ'ילר תעשייתי, יש צורך לבצע פעולות של תכנון והתאמה מבעוד מועד. רק כך אתם יכולים לאפשר למערכת לעבוד בצורה תקינה לאורך תקופת זמן ארוכות, ותוך שמירה על מינימום הוצאות תחזוקה וחשמל למבנה. צוות חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ, מלווה את לקוחותיו לאורך כל התהליך עד למציאת המוצר האידיאלי.

 

צ'ילרים לתעשייה

לכל מבנה תעשיה, במיוחד במדינת ישראל החמה, יש צורך להוסיף מערכת מיזוג אוויר מתוחכמת אשר מחוברת למערכת צ'ילרים לתעשייה. הפעלה של מערכת מיזוג, לטובת חימום או לטובת קירור חלל המפעל, היא השקעה אשר דורשת מכם משאבים רבים לאורך כל ימות השנה. בדיוק מסיבה זו, בתור מנהלי חברות, אתם בוודאי מחפשים את המוצרים אשר יכולים לצמצם משמעותית את עלויות האוורור של המחסן. אחד המוצרים החדשים והאיכותיים ביותר שיש בתחום, הוא צ'ילרים לתעשייה. זו מערכת אשר מתחברת למזגן, ומשפרת פלאים את יכולות הביצוע של המנוע. התקנת צ'ילרים לתעשייה בבית העסק שלכם, היא משימה לאנשי מקצוע, בעלי יכולות טכניות, ניסיון רב שנים וגם מוניטין מקצועי. לפיכך, הבחירה החכמה ביותר היא לפנות לחברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ, אשר יכולה לסייע לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר ולבצע את ההתקנה.

מה הם צ'ילרים לתעשייה?

צ'ילרים לתעשייה הן מערכות אשר פועלות במקביל למערכת מיזוג האוויר של המבנה. תפקידם המרכזי של הצ'ילרים הוא לאזן באופן קבוע את החום אשר נפלט מכל חלקי המנוע של מערכות מיזוג האוויר, ולשמור על חלל המפעל שלכם בטמפרטורה קבועה. המערכת עובדת על בסיס סרקולציית מי המזגן, אשר יוצאים חמים מהמנוע ועוברים דרך מערכת קירור מתוחכמת. מערכות צ'לרים לתעשייה, יכולות לתת מענה למגוון רחב של בתי עסק, מוסדות ואפילו מעבדות מקצועיות. זאת בשל העובדה צ'ילר מקצועי יכול לאפשר לכם לקרר חללים גדולים מאוד, אשר מכילים כמות גדולה של חומרים, לאורך שעות רבות של פעילות. בדיוק מסיבה זו כאשר אתם מקימים מפעל למוצרי מזון, או שאתם רוצים לשמור על טמפרטורה נמוכה למטרות מחקר ופיתוח של מוצרים חדשים, מומלץ להתקין מבעוד מועד מערכות צ'ילרים מקצועיות וחזקות במיוחד. 

צ'ילרים לתעשייה – חסכון בעלויות מערכת המיזוג

הסיבה העיקרית שגורמת לבעלי עסקים, כמו גם מנהלי מפעלים גדולים, לבחור באופן קבוע להתקין צ'ילרים לתעשייה ברחבי מקום העבודה היא כלכלית. כאשר אתם בוחרים להתקין את מערכות צינון המים הללו, אתם מאפשרים למערכת המזגן, להביא את מקום העבודה שלכם לתנאי קירור קיצוניים, במשך כל שעות היממה, תוך מינימום השקעת מאמצים. זאת מפני שהצ'ילרים אשר לרוב מופעלים על בסיס של מערכות מים או גז, מעבירים מים קרים במעגל סגור מסביב לכל פתחי האוורור ויחידות הבקרה של המזגן, אשר מפוזרות במבנה. מומלץ להתייעץ בצוות מקצועי, כמו צוות מילניום בתכנון במבנה כדי להתקין את הצ'ילר האיכותי ביותר.

 

צ ילר קירור

באמצעות צ'ילר ניתן לקרר שטחים רחבי היקף כדוגמת בנייני משרדים, מתחמים ציבוריים ובתים פרטיים גדולים. כמו כן, באמצעות פתרון זה ניתן לקרר תהליכי תעשייה שונים. כך או כך, אם גם אתם מתעניינים בפתרון מסוג זה, ניתן ליצור קשר עם מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה זו היא מהמובילות בארץ בתחום מערכות מיזוג אוויר. מדובר בפתרונות מתקדמים ויעילים המיועדים למגוון רחב של לקוחות – בתעשיית המזון, התעשייה הרפואית, תעשיית התקשורת ועוד.

 

צ'ילר: מידע חשוב

צ'ילר מגיע מהמילה הלועזית chill – ומשמעותו היא צונן. בהתאם, תפקידו של הצ'ילר הוא ברור למדי: מדובר במערכת קירור נפוצה, הפועלת על בסיס מים ובהתאם לעקרונות התרמודינמיקה. במילים אחרות, הצ'ילר משמש מעין מזגן – כאשר במקום לקרר אוויר, הוא מקרר מים. כל זאת, באמצעות שאיבת אוויר חם ולח, הזרמת מים מקוררים באופן מעגלי – והפיכת האוויר לקר ויבש.

כיום, ישנם סוגים רבים של צ'ילרים הפועלים באופן דומה, ואותם ניתן לחלק למספר קטגוריות מרכזיות: צ'ילר נייד, נייח ומרכזי. את ההתקנה עצמה של הצ'ילר לרוב מבצעים מחוץ לשטח המבנה – בין אם בצד המבנה ובין אם על הגג של המבנה.

כמו כן, חשוב להדגיש כי הצ'ילר דורש תחזוקה מינימלית לאחר ההתקנה, כאשר את פתרון הקירור הוא מספק לטווח ארוך. מעבר לכך, מדובר בפתרון חסכוני ביותר, בייחוד בהשוואה לפתרונות קירור אחרים.

מענה מקצועי בסטנדרט חסר פשרות

מחפשים אחר פתרונות קירור לחללים גדולים? מעוניינים בפתרונות נוחים לתחזוקה, שישמרו גם על הלחות באוויר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ – לצורך התקנת צ'ילרים. אין ספק, מדובר בפתרון איכותי, מקצועי ומתקדם שיסייע לכם על הצד הטוב ביותר. חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ, שהוקמה בשנת 1998, פועלת בתחום הקירור ומיזוג האוויר – ומסייעת ללקוחות רבים, קטנים כגדולים. זאת ועוד, תוך יחס אישי ואדיב, כמו גם שירות בסטנדרט גבוה וחסר פשרות.

צ ילר למכירה

מתעניינים בכל הנוגע אל צ'ילרים לתעשיה? מדובר בפתרון מומלץ, המחזיק ביתרונות רבים: החל מחסכון משמעותי בעת קירור חללים גדולים, התאמה מדויקת לצרכיו של כל לקוח ועוד. אין ספק, מדובר בפתרון מקצועי שילווה אתכם עוד שנים רבות מעכשיו. לפרטים נוספים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מילניום מיזוג אוויר בע"מ. חברה מובילה זו, בניהולו של ארז שבת, מתמחה בפתרונות מיזוג וקירור מתקדמים. כמו כן, עובדי החברה מספקים מענה איכותי בתחום מערכות היניקה והסינון.

 

צ'ילרים לתעשיה – פתרון קירור מומלץ

תחום הקירור התפתח משמעותית בשנים האחרונות, כאשר בין הפתרונות הנפוצים והאיכותיים ביותר ניתן למנות את הצ'ילר התעשייתי. כאשר אנו מדברים על צ'ילרים לתעשיה, הכוונה היא לשיטת קירור הפועלת בהתאם לעקרונות התרמודינימיקה. כלומר, מדובר בשיטה שהופכת נוזל לגז ביעילות רבה. זאת, על ידי הרתחה של הנוזל ושחרור אנרגיה. בין אם מדובר במערכת קירור פתוחה או סגורה, באמצעות הצ'ילרים ניתן להביא את הנוזל לטמפרטורה נמוכה – כאשר הנוזל עצמו עובר באמצעות צינורות ומשאבות לשימוש הרלוונטי.

השימוש בצי'לרים לתעשיה הוא מגוון, ומיועד בין היתר לחדרי הקירור, מקררי תצוגה למזון, מעבדות מחקר, מפעלי מזון, מפעלי פלסטיק וכן הלאה. כך או כך, יתרונותיהם של הצ'ילרים הם רבים: החל מחסכון משמעותי במים ובחשמל, התאמה מקסימלית לאקלים הישראלי, שמירה על איכות הסביבה ועוד. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מיתרונות אלו, יש לפנות אל חברה מקצועית. בזכות חברה זו תתבצע התקנה בהתאם לנהלים.

 

שירות מקצועי בסטנדרט גבוה

בין אם מדובר בהתקנת צ'ילרים תעשייתיים ובין אם מדובר בתיקון שלהם, כדי לקבל את השירות הטוב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מילניום מיזוג אוויר בע"מ. החברה, שהוקמה בשנת 1998, מציעה שירות בסטנדרט חסר פשרות למגוון רחב של לקוחות בתעשיית המזון, התעשייה הרפואית, התעשייה הימית, תעשיית התקשורת ותעשיית ההייטק. השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אמינים ואדיבים.

קידום אתרים בגוגל בניית אתרים