מערכות קירור מים לתעשייה

מערכות קירור מים לתעשייהבענפי ייצור רבים בתעשייה, בהם נעשה שימוש קבוע ויומיומי במכונות רבות, יש צורך לשלב גם מערכות קירור מים לתעשייה אשר יכולות להגן על פס היצור מתהליך של התחממות יתר. הסכנה הגדולה, הטמונה בהתחממות מנועים של מכונות ייצור היא בשריפה או התלקחות של המנוע אשר יכולה להעמיד בסיכון את כל מי שנמצא בשטח המפעל, כמו גם את הציוד יקר הערך של החברה. על כן, אין זה מפתיע לגלות שכיום ישנה דרישה להתקין מערכות קירור מים לתעשייה, גם מבחינת התקנות של משרדי הממשלה השונים. חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ מתמחה בהקמת מערכות קירור מים לתעשייה והתאמתן לכל פס ייצור או מפעל, על מנת למנוע הישנות של מקרי שריפות מסוכנים.

מערכות קירור מים לתעשייה – מתי משתמשים וכיצד?

מערכות קירור מים לתעשייה עובדות על-פי-רוב על בסיס של אידוי מים קרים על חלקים שונים של פס ייצור. מערכת צינורות גדולה, ענפה ומסובכת מותקנת ברחבי המפעל, על מנת להגיע לכל בפס הייצור תוך מינימום השקעת מאמצים. לתוך הצנרת מוזרמים מים, אשר בעזרת מדחסים עצומים בגודלם עוברים תהליך של קירור עד לטמפרטורה בה ניתן להשתמש במים לטובת קירור המכונות. לעיתים, המים נשארים בצורתם הנוזלית ועוברים דרך מערכת הצנרת בסמוך לחלקים החמים ביותר של המנוע על מנת לצנן אותו.

 במקרים אחרים, מערכת הקירור מפזרת אדי מים לאורך פס היצור עד ליצירת מצב בו אדי המים מצננים את המנועים של המערכות השונות. כמובן, שיש התאמה בין סוג המערכת לבין פס היצור אותו היא משרתת, בכדי להביא לתוצאות האופטימליות מבחינת טמפרטורת המכונות. ניתן להשתמש במערכות קירור מים גם למטרות אחרות, כמו למשל צין או החלפה של מערכות מיזוג אוויר, אך השימוש במערכות קירור מים לתעשייה הוא השימוש הנפוץ ביותר כיום.

מערכות קירור מים לתעשייה שמתאימות לפעילות במפעל

כאשר אתם רוצים להתקין מערכות קירור מים לתעשייה במפעל שלכם, אתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים את המערכת המתאימה ביותר לצורכי המפעל. על כן, חשוב לפנות כבר בשלב התחלתי של תהליך התכנון לצוות מהנדסים ואנשי שירות מיומן בתחום המיזוג. לקוחות רבים, שרוצים לקבל מערכת קירור מים לתעשייה פונים לצוות המקצועי של חברת מילניום מיזוג אויר תעשייתי בע"מ, על מנת לקבל את הייעוץ הראשוני, כמו גם את ההיצע הרחב ביותר של מערכות אשר יכול להתאים לעסק שלהם בצורה הנוחה, הבטיחותית והאידאלית לצורכי המכונות במפעל.