פתרונות מערכות מיזוג וקירור

מערכות מיזוג וקירורכאשר אתם רוצים לתכנן מפעל חדש בישראל, אתם נדרשים לעבור דרך כמה וכמה תחנות חשובות אשר מאפשרות לכם לבנות את תשתיות המפעל הבטיחותיות והנוחות ביותר לצרכים שלכם. כחלק מההתייעצות עם אנשי מקצוע, אתם נדרשים לתת את הדעת גם על פתרונות מערכות מיזוג וקירור. במיוחד בישראל החמה, חשוב להשקיע זמן מחשבה על מנת ליצור את מערכת הקירור אשר תספק לעובדים שלכם את תנאי העבודה האופטימליים, אך גם תשמור על כל המכונות והמוצרים שבתוך המפעל לאורך כל תהליך היצור. על מנת לסייע לכם למצוא פתרונות מערכות מיזוג וקירור, הצוות המקצועי של חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ, מאפשר לכם לקבל את כל המידע כמו גם את המגוון הרחב ביותר של מערכות מיזוג אשר מתאימות למפעלים ועסקים שונים.

 

מדוע חשוב לחשוב על פתרונות מערכות מיזוג וקירור?

כאשר אתם עובדים על תוכניות המבנה של המפעל החדש בעסק שלכם, אתם רוצים לשלב פתרונות מערכות מיזוג וקירור בדיוק כמו שאתם משלבים את התשתיות הצנרת, הגז והמים. פתרונות מערכות מיזוג וקירור הם לא רק עניין של נוחות ותנאי עבודה. אומנם, אתם רוצים לאפשר לכל העובדים בעסק שלכם להרגיש בנוח לאורך כל שעות היממה, ובמהלך כל השנה. אך כאשר מדובר במפעל תעשייתי ישנו גם אספקט בטיחותי שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. בכל פס ייצור, יש תוצר לוואי אחד לפחות אשר יכול לסכן באופן קבוע את חיי העובדים ואת הבטיחות של כל הפעילות במפעל. מדובר בפליטה של חום כתוצר לוואי מהפעילות היצרנית. עליית הטמפרטורה של מכונות פס היצור יכולה לגרום לדליקה ספונטנית. על כן חשוב להתקין מערכת קירור תעשייתית מקצועית ובטוחה עוד לפני שהמתחם מתחיל לעבוד בפעם הראשונה. ככל שתצליחו לשמור על טמפרטורה נמוכה ויציבה יותר כך תמזערו את הסכנות שיש בפס הייצור שלכם.

 

 מערכות מיזוג וקירור – נעזרים באנשי מקצוע מיומנים

על מנת לבצע תהליך חשיבה מקצועי בכל הנוגע ליצירת פתרונות מערכות מיזוג וקירור אתם לא יכולים לסמוך אך ורק על עצמכם. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מגיעים מהרקע של עולם המיזוג והקירור, יכולים לספק לכם נקודת מבט מקצועית ומיומנת. צוות חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ, מלווה את הלקוחות החל משלב התוכניות, דרך התקנת מערכות המיזוג והקירור ועד לפעילות השוטפת של המפעל, בכדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את הפתרונות שעונים על כל הצרכים המקצועיים של העסק שלכם.

 

קירור לטמפרטורות נמוכות, הוא אמצעי חשוב בעולם התעשייה אשר יכול להבטיח את טריותם ועמידותם של מוצרים רבים, כמו גם מונע נזקים בריאותיים למשתמשים. הקפדה על תנאי קירור תעשייתי, היא אם כך אחד מתנאי היסוד לקיומה של תעשייה פורה כלכלית אך גם בטוחה למשתמשי הקצה. במידה ואתם רוצים להימנע מהפסדים כספיים או הפסדים של סחורה, רצוי להשקיע מחשבה ולהיעזר באנשי מקצוע על מנת לבחור מערכות קירור תעשייתיות עמידות, כבר בשלב ההקמה של המפעל של החברה שלכם. אי עמידה בתנאי הקירור התעשייתי הנדרשים על פי משרד הבריאות עשויה לגרום להוצאת צו סגירה לעסק שלכם. חברת מילניום מיזוג אויר בע"מ מאפשרת ללקוחותיה השונים להקים מערכות קירור תעשייתי לכל מטרה, בעזרת צוות מומחים מקצועי ומגוון רחב של מערכות לשימושים שונים.

 

כיצד מתנהל תהליך קירור תעשייתי?

חברות תעשייה רבות, בין אם מדובר בחברות לייצור ושיווק של מזון, או חברות  אשר עוסקות בייצור מוצרי תרופות וקוסמטיקה, נעזרות באמצעי קירור תעשייתי על מנת להבטיח שהמוצרים שלהם יגיעו ללקוח הקצה כשהם בטוחים לשימוש וטריים. תהליך של קירור תעשייתי יכול להתבצע על ידי הקמה של חדרי קירור, או יצירה של מפעלים שלמים אשר עובדים בעזרת מערכות קירור במים.

 

בצורה כזו כבר בשלב היצור נשמרת טמפרטורה קבועה ונמוכה של חלל העבודה. המוצרים לא עוברים מחום לקור, גם במהלך ההובלה, בזכות שימוש במערכות קירור תעשייתי המורכבות על משאיות ייעודיות. גם האחסון בנקודות המכירה מחייב שימוש במערכות קירור תעשייתי, ולכן ניתן למצוא בסופרים רבים מקררים עצומים בגודלם אשר יכולים להכיל כמויות גדולות של מזון או ציוד רפואי במקרה שמדובר בבתי חולים. שימוש בטכנולוגיות קירור תעשייתי מאפשר לכם לשמור על טמפרטורה קבועה בתוך חלל החדר הקר, אך לעשות כאשר אתם יכולים להבטיח חיסכון משמעותי בהוצאות העסק על אנרגיה וחשמל. בצורה כזו אתם מחזיקים עסק ירוק, אשר מצמצם את פליטת החומרים המסוכנים לאטמוספרה.

 

תכנון נכון מביא לתוצאות קירור מושלמות

לא משנה היכן אתם רוצים להקים מערכת קירור תעשייתי, הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לזכור הוא לחשוב על תכנון נכון של המערכת. לשם כך רצוי להסתייע בצוות מתכננים בעל ניסיון בתחום מערכות מיזוג אוויר, במיוחד עם התמחות בתחום התעשייה. הצוות המקצועי של חברת מילניום פתרונות אוויר תעשייתי בע"מ, יכול ללוות אתכם לאורך התהליך עד תתחילו להפעיל את מערכת הקירור בעסק שלכם ללא תקלות.

מה חשוב לדעת על תחזוקת מערכות מיזוג וקירור?

באקלים הישראלי החם והלח, כולנו זקוקים לקירור ומיזוג נאות, שיעזרו לנו לשרוד גם בימים לוהטים במיוחד. אבל מעבר לצריכה הפרטית, מערכות מיזוג וקירור הן חלק מהותי ובלתי נפרד בתעשייה. הן מאפשרות התנהלות תקינה בייצור ובתפעול ומהוות אחוז מהותי מסך האנרגיה של כל מפעל או ארגון תעשייתי. במאמר הבא נסביר מה חשוב לדעת על מערכות אלו.

 

מערכות מיזוג וקירור – הלב הפועם של התעשייה

הדבר שהכי חשוב לדעת על מערכות של קירור או מיזוג הוא כמה הן קריטיות לפעילות התקינה של התעשייה על חלקיה השונים: ייצור, תפעול, אריזה וכיוצא בזה. תקלה במערכת קירור עלולה להביא, מעבר להוצאות מנופחות, גם להשבתה של הייצור, ועל כן מדובר במערכת חיונית כל כך.

מדוע זה כך? מכיוון שהפעילות התעשייתית השגרתית פולטת לא מעט חום תוך כדי העבודה, ומערכת הקירור והמיזוג דואגת לאזן את הטמפרטורות הגבוהות, לאפשר לפועלים לעבוד בסביבה נאותה ובטיחותית ולחלקי המוצרים להישמר בצורה איכותית. 

מערכות מיזוג קירור הן צרכניות אנרגיה כבדות, היות והן מיועדות לעבוד בהספק גבוה ללא הפסקה לאורך כל ימות השבוע. למעשה, כ-40 אחוז בממוצע מצריכת האנרגיה של מפעל מיועדת לתפעול מערכות אלו. בהתאם לכך חשוב להשקיע בהתקנת מערכות קירור ומיזוג מותאמות אישית לצרכי המפעל, ולא פחות חשוב להשקיע בתחזוקה נאותה ותקופתית שלהן, עבור מניעת תקלות מצערות.

 

בוחרים את ספק התחזוקה הטוב ביותר

תחזוקה נאותה של מערכות קירור ומיזוג כוללת בין היתר בדיקות תקופתיות מקיפות, ניקיון יסודי למערכות והחלפת חלקי חילוף מקוריים (או מאושרים על ידי היצרן) לפי הצורך, כמו גם טיפולים ותיקונים נוספים לפי הנדרש. 

מילניום פתרונות אוויר בע''מ הם ללא ספק הכתובת האידיאלית עבור תחזוקה מעולה של מערכות מיזוג וקירור, שתחסוך לכם לא מעט כסף בטווח הארוך. עם מתן דגש גבוה על זמינות, מענה מידי ומקצועיות החברה מסוגלת לספק באופן איכותי את כלל הפתרונות הקשורים בתחזוקה טובה, לרבות תיקונים מהירים ומקיפים, שדרוג יחידות קירור, אחזקה מונעת ועבודה בהתאם לדרישות הלקוח והחוזה החתום.