צ'ילר

צ'ילרצ'ילרים  מכל הסוגים – תכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה

צ'ילר למיזוג אוויר / לקירור / לחימום בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ותנאי השטח

חברת מיליניום מתמחה בתכנון, התקנה ותחזוקה של צ'ילרים בכל הגדלים, המתאימים אף לשימוש וקירור בתנאים קיצוניים. 

חיסכון מרבי בקירור מבנים גדולים

מערכות צ'ילרים פועלות בתהליך סירקולציה לקירור מים לטמפרטורה נמוכה, המאפשרים קירור של מבנים גדולים במיוחד תוך חיסכון מרבי בעלויות הכרוכות בדבר. השימוש במערכות אלו מתאים לקירור בתנאים קיצוניים, על ידי הובלת המים המקוררים לכל חלל הזקוק למיזוג, ולכן מאפיין מבני משרדים, בתי מלון, בתי חולים, מוסדות חינוך ושאר מבנים המכילים מספר רב של חדרים, הזקוקים לחימום, קירור ומיזוג אוויר.

התאמה אישית לכל לקוח

חברת מילניום מתמחה בהתאמת צ'ילרים לכל תנאי שטח וצרכי לקוח. תכנון המערכות נעשה לאחר אפיון הצרכים העיקריים של הלקוח, בכלל זה האם יש צורך במערכת למיזוג אוויר (עד 4 מעלות) או שמא לחימום או לקירור (עד מינוס 20 מעלות). בניית המערכת נעשית בחלק מן המקרים בשטח המבנה, במיוחד כאשר מדובר על מערכות המתוכננות לתנאים קיצוניים. 

משתבחים עם השנים

מערכות צ'ילרים מורכבות כאמור ממכלי מים, מנגנון סרקולציה, משאבות וצנרות מים, כמו גם יחידות מפוח או יחידות יאטה המשמשות לטיפול באוויר בחללים גדולים, כמו גם יחידות פינקול המתאימות לחללים קטנים יותר, אותן ניתן לקבל בצורות הנדסיות ובדגמים שונים בדומה למערכות השונות בשוק, ביניהן: עלילי, קסטה, ומזגנים נסתרים. כל חלקי המערכת מחייבים תחזוקה שוטפת לצורך שמירה על תקינות המערכות ותפוקה מקסימאלית בעלות מינימאלית. חברת מילניום מעניקה בנוסף לשירותי התכנון וההתקנה גם שירותי תחזוקה ותיקון של המערכות, בכלל זה מערכות שלא נבנו על ידינו. 

בדרך לעוד לקוח מרוצה

חברת מילניום מתאימה מערכות קירור לצרכני קור קטנים ותעשייתיים. למעלה מ- 15 שנה שאנו מעניקים שירותי תכנון, אספקה, התקנה ותחזוקה לכל סוגי המערכות ללקוחותינו המגיעים מכל תחומי התעשייה: שטראוס מים/ בר- לב, מילועוף, בתי חולים, חברות היי- טק והזנק ביניהן טאוור סמי קונדקטורס, ונטור ורבים אחרים.

אם אתם מחפשים אחר שירות מקצועי, המתבסס על ידי וניסיון רב שנים, יחד עם שירות אדיב, אמין וחם, צרו קשר ונשמח לתאם עבורכם פגישת הכרות, ללא כל התחייבות מצידכם.